Home

krutý priadze ale včera sme vyhrali vo futbale slovensko proti chorvátsku Kolízny kurz Nový prírastok Piť vodu

Slovensko remizovalo s Chorvátskom v kvalifikácii na MS vo futbale 2022 |  SPORTNET
Slovensko remizovalo s Chorvátskom v kvalifikácii na MS vo futbale 2022 | SPORTNET

Tvrdošín vybavil zápas za jeden polčas - SME | MY Orava

MS VO FUTBALE 2022 Chorvátsko vstalo z popola: Brazílsky sen sa rozplynul  po penaltovej dráme! | Športky.sk
MS VO FUTBALE 2022 Chorvátsko vstalo z popola: Brazílsky sen sa rozplynul po penaltovej dráme! | Športky.sk

MS VO FUTBALE 2022 Chorvátsko ospevuje nového hrdinu: Najväčší moment v  kariére! | Športky.sk
MS VO FUTBALE 2022 Chorvátsko ospevuje nového hrdinu: Najväčší moment v kariére! | Športky.sk

MS vo futbale: Argentína má tretí titul, Francúzsko zdolala 4:3 po  penaltách, Messi najlepším hráčom turnaja - Minúta po minúte, rýchle správy  Denníka N (mnt.sk)
MS vo futbale: Argentína má tretí titul, Francúzsko zdolala 4:3 po penaltách, Messi najlepším hráčom turnaja - Minúta po minúte, rýchle správy Denníka N (mnt.sk)

ŠOK V KATARE: Chorvátsko je v semifinále, Brazília na MS končí

MS vo futbale 2022: Online prenos zo zápasu Maroko - Chorvátsko | Športový  Čas
MS vo futbale 2022: Online prenos zo zápasu Maroko - Chorvátsko | Športový Čas

Slovensko sa príliš bálo, nášmu trénerovi ste možno zachránili prácu, vraví  chorvátsky novinár
Slovensko sa príliš bálo, nášmu trénerovi ste možno zachránili prácu, vraví chorvátsky novinár

MS vo futbale - Minúta po minúte, rýchle správy Denníka N (mnt.sk)

MS vo futbale 2022: Belgicko musí vyhrať, Chorvátom stačí remíza | Šport.sk

Slovensko - Chorvátsko (kvalifikácia EURO 2020)

Slovensko viedlo 1:0 aj 2:1, ale Chorvátsko dvakrát vyrovnalo a gól Vlašiča  zrušil VAR (foto) - Webnoviny.sk
Slovensko viedlo 1:0 aj 2:1, ale Chorvátsko dvakrát vyrovnalo a gól Vlašiča zrušil VAR (foto) - Webnoviny.sk

Vracia sa im najväčšia hviezda: Proti Slovensku berú Chorváti na čele s  Modričom iba tri body | Športky.sk
Vracia sa im najväčšia hviezda: Proti Slovensku berú Chorváti na čele s Modričom iba tri body | Športky.sk

Chorvátsko - Slovensko: Online prenos z kvalifikácie na MS vo futbale 2022  | Športky.sk
Chorvátsko - Slovensko: Online prenos z kvalifikácie na MS vo futbale 2022 | Športky.sk

Kvalifikácia MS 2022 - Slovensko - Chorvátsko 0:1. Analyzuje Ladislav  Borbély | Šport.sk
Kvalifikácia MS 2022 - Slovensko - Chorvátsko 0:1. Analyzuje Ladislav Borbély | Šport.sk

Kostarika prehrala s tímom Nemecka: Výsledok a tabuľka MS vo futbale 2022 |  SPORTNET
Kostarika prehrala s tímom Nemecka: Výsledok a tabuľka MS vo futbale 2022 | SPORTNET

FUTBAL: Chorvátsko deklasovalo Slovensko 4:0. Odvtedy sa trápi | SPORTNET

Zápas Slovensko - Švédsko na EURO 2020 / 2021? Bieda a šeď! (ohlasy médií)  | SPORTNET
Zápas Slovensko - Švédsko na EURO 2020 / 2021? Bieda a šeď! (ohlasy médií) | SPORTNET

ONLINE: Azerbajdžan - Slovensko (ME vo futbale do 21 rokov 2021) | SPORTNET

Slovenskí futbalisti prehrali s Chorvátskom 0:4, v skupine sú predposlední